Haber

Başkan Büyükakın’dan ‘sporda akademik akıl’ vurgusu

KOCAELİ (İGFA) –Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli İl Temsilcisi Talha Altuntaş, konutta gerçekleşen ortaklıkta Kocaeli’nin spor kenti markasının gelişimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Kocaeli’nin sporun başkenti olması için çalışıyoruz” diyerek, “Bu noktada ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bunun için hem altyapıların kurulması hem de geliştirilmesi için çalışmalarımızı ve desteğimizi sürdürüyoruz. Elbette hepimiz amatör spora destek olma çabası içerisindeyiz. Doğru tasarım ile mevcut potansiyeli daha da yukarılara taşıyabiliriz. Disiplinli bir çalışmayla birlikte bu alanlarda bilimi ve akademik aklı çok iyi kullanmalıyız.”

“TÜM DİNAMİKLERİN GÖREVİ BÜYÜK”

Kocaeli’nin su sporları konusunda daha ileriye gidebileceğinin konuşulduğu toplantıda Önder Büyükakın, “Kocaeli’nin iki denizi ve Sapanca Gölü avantajına sahip bir şehir olduğunu” vurgulayarak, “Geleceği daha ileriye taşımak için birlikteyiz” dedi. şehir olarak sporda yakaladığımız başarıyı daha da yukarılara.Çalışmaya devam edeceğiz.Sizlerin desteğiyle Kocaeli’de spor kenti markasını kuracağız.Sizlerin desteği olmadan tek başımıza yaptıklarımızın bir anlamı yok.Bütün dinamiklerin bunda büyük rolü var. Kocaeli’de sportif başarıya ulaşmak için oynuyoruz.”

ugurludaghaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu