Haber

İYİ Partili Ergün: “Belediye Başkanımız Ünal Çetin’in yanındayız”

ÂLÂ Partisi Çanakkale İl Başkanlığı’nda yaptığı basın açıklamasında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun, ‘yolsuzluk’ ve ‘rüşvet’ iddiasıyla düzenlenen operasyonda tutuklanan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ile birlikte olduklarını söyledi. .

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun, Gökçeada Belediyesi’ne ‘yolsuzluk’ ve ‘rüşvet’ iddiasıyla düzenlenen operasyona ilişkin DÜZGÜN Partisi Çanakkale İl Başkanlığı’nda basın açıklaması yaptı. Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergün, dünkü tutuklanmayı düzenlediği basın toplantısında değerlendirdi. Basın toplantısına GÜZEL Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, ilçe liderleri ve çok sayıda partili katıldı.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’in dedikodu nedeniyle tutuklandığını öne süren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun, “Soruşturma dosyasında somut bir delil yok. Üstelik tutuklanmayı gerektirecek şartlar da oluşmadı. İYİ Partililer olarak; Gökçeada halkı ve tüm Çanakkale halkı gibi biz de seçilmiş Belediye Başkanımız Ünal Çetin’in yanındayız, pak olduğundan şüphemiz yok. Bilinmelidir ki Gökçeada halkının siyasi iradesine sonuna kadar sahip çıkacağız.” – ÇANAKKALE

hassahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu